  • Mfr # TFP001CV18X080TB
  • Zoro # G604459607
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X080TB
Width
18"
Height
80"