  • Mfr # TFP001CV12X038SG
  • Zoro # G804459254
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CV12X038SG
Width
12"
Height
38"