  • Mfr # TFP001CV12X040SG
  • Zoro # G404459920
Width
12"
Color
Seaglass
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X040SG
Width
12"
Height
40"