  • Mfr # TFP001CV12X046SG
  • Zoro # G404451955
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X046SG
Width
12"
Height
46"