  • Mfr # TFP001CV12X060SG
  • Zoro # G104461032
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X060SG
Width
12"
Height
60"