  • Mfr # TFP001CV12X066SG
  • Zoro # G604452721
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X066SG
Width
12"
Height
66"