  • Mfr # TFP001CV15X032SG
  • Zoro # G104454218
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X032SG
Width
15"
Height
32"