  • Mfr # TFP001CV15X065SG
  • Zoro # G104462992
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X065SG
Width
15"
Height
65"