  • Mfr # TFP001CV15X076SG
  • Zoro # G604458297
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X076SG
Width
15"
Height
76"