  • Mfr # TFP001CV15X077SG
  • Zoro # G004458545
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X077SG
Width
15"
Height
77"