  • Mfr # TFP001CV18X066SG
  • Zoro # G104462374
Width
18"
Color
Seaglass
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X066SG
Width
18"
Height
66"