  • Mfr # TFP001CV12X033SM
  • Zoro # G104456274
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CV12X033SM
Width
12"
Height
33"