  • Mfr # TFP001CV12X044SM
  • Zoro # G904462765
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X044SM
Width
12"
Height
44"