  • Mfr # TFP001CV15X053SM
  • Zoro # G004455407
Width
15"
Color
Shadow Mountain
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV15X053SM
Width
15"
Height
53"