  • Mfr # TFP001CV15X064SM
  • Zoro # G404461916
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV15X064SM
Width
15"
Height
64"