  • Mfr # TFP001CV15X069SM
  • Zoro # G004453373
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X069SM
Width
15"
Height
69"