  • Mfr # TFP001CV18X055SM
  • Zoro # G604455807
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X055SM
Width
18"
Height
55"