  • Mfr # TFP001CV18X060SM
  • Zoro # G204458765
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X060SM
Width
18"
Height
60"