  • Mfr # TFP001CV12X036HB
  • Zoro # G204457522
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CV12X036HB
Width
12"
Height
36"