  • Mfr # TFP001CV15X029TG
  • Zoro # G304452724
Width
15"
Color
Track Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X029TG
Width
15"
Height
29"