  • Mfr # TFP001CV12X033TU
  • Zoro # G404456127
Width
12"
Color
Turmeric
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CV12X033TU
Width
12"
Height
33"