  • Mfr # TFP001CV12X051TU
  • Zoro # G604455104
Width
12"
Color
Turmeric
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X051TU
Width
12"
Height
51"