  • Mfr # TFP001CV12X060TU
  • Zoro # G404461251
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X060TU
Width
12"
Height
60"