  • Mfr # TFP001CV12X080TU
  • Zoro # G204461635
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X080TU
Width
12"
Height
80"