  • Mfr # TFP001CV15X052TU
  • Zoro # G904455200
Width
15"
Color
Turmeric
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X052TU
Width
15"
Height
52"