  • Mfr # TFP001CV15X054TU
  • Zoro # G204455979
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV15X054TU
Width
15"
Height
54"