  • Mfr # TFP001CV15X070TU
  • Zoro # G104453983
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001CV15X070TU
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
70"