  • Mfr # TFP001CV15X075TU
  • Zoro # G304457644
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X075TU
Width
15"
Height
75"