  • Mfr # TFP001CV18X042TU
  • Zoro # G004459382
Width
18"
Color
Turmeric
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X042TU
Width
18"
Height
42"