  • Mfr # TFP001CV12X044UN
  • Zoro # G404463019
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X044UN
Width
12"
Height
44"