  • Mfr # TFP001CV12X046UN
  • Zoro # G804451937
Width
12"
Color
Unfinished
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X046UN
Width
12"
Height
46"