  • Mfr # TFP001CV12X062UN
  • Zoro # G804462018
Width
12"
Color
Unfinished
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X062UN
Width
12"
Height
62"