  • Mfr # TFP001CV15X044UN
  • Zoro # G104461988
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV15X044UN
Width
15"
Height
44"