  • Mfr # TFP001CV18X043UN
  • Zoro # G804459919
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001CV18X043UN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
43"