  • Mfr # TFP001CV18X060UN
  • Zoro # G104458674
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X060UN
Width
18"
Height
60"