  • Mfr # TFP001CV15X068HG
  • Zoro # G104452658
Width
15"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV15X068HG
Width
15"
Height
68"