  • Mfr # TFP001CV12X035WH
  • Zoro # G504456898
Width
12"
Color
White
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CV12X035WH
Width
12"
Height
35"