  • Mfr # TFP001CV12X042WH
  • Zoro # G204461833
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CV12X042WH
Width
12"
Height
42"