  • Mfr # TFP001CV12X060WH
  • Zoro # G604461334
Width
12"
Color
White
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X060WH
Width
12"
Height
60"