  • Mfr # TFP001CV12X076WH
  • Zoro # G804459186
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X076WH
Width
12"
Height
76"