  • Mfr # TFP001CV15X060WH
  • Zoro # G904460280
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV15X060WH
Width
15"
Height
60"