  • Mfr # TFP001CV15X064WH
  • Zoro # G604462447
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X064WH
Width
15"
Height
64"