  • Mfr # TFP001CV15X073WH
  • Zoro # G804456031
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV15X073WH
Width
15"
Height
73"