  • Mfr # TFP001CV18X070WH
  • Zoro # G404452914
Width
18"
Color
White
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X070WH
Width
18"
Height
70"