  • Mfr # TFP001CV18X076WH
  • Zoro # G604457160
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X076WH
Width
18"
Height
76"