  • Mfr # TFP001CV18X078WH
  • Zoro # G704457961
Width
18"
Color
White
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X078WH
Width
18"
Height
78"