  • Mfr # TFP001CV15X052WR
  • Zoro # G304455169
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV15X052WR
Width
15"
Height
52"