  • Mfr # TFP001CV18X032WR
  • Zoro # G504453439
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X032WR
Width
18"
Height
32"