  • Mfr # TFP001CV18X033WR
  • Zoro # G904454098
Width
18"
Color
Wine Red
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X033WR
Width
18"
Height
33"