  • Mfr # TFP001CV18X046WR
  • Zoro # G404462067
Width
18"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X046WR
Width
18"
Height
46"